Krocení sopek: Fantastické příběhy z jihovýchodní Asie

Krocení sopek: Fantastické příběhy z jihovýchodní Asie - Jaymee Goh, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaymee Goh,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krocení sopek: Fantastické příběhy z jihovýchodní Asie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krocení sopek: Fantastické příběhy z jihovýchodní Asie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaymee Goh,. Číst Krocení sopek: Fantastické příběhy z jihovýchodní Asie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvanáct autorů, dvanáct neobyčejných příběhů z Filipín, Vietnamu, Thajska, Indonésie a Singapuru. Nad filipínskými ostrovy létají velryby, ve vietnamských horách se skrývají monstra z počátku věků, thajské špionky a buddhističtí mniši testují mechanické brouky, indonéské vody střeží parní vzducholodě a v Singapuru čínské mafii zmizí důležitý pohřební parovůz. Unikátní antologie dvanácti steampunkových povídek z jihovýchodní Asie přináší nevšední propojení žánru s tamní mytologií, historií a kulturou. Legendy, tradice a technologie splývají v úžasném mixu, který doplňuje doslov orientalisty a spisovatele Jaroslava Olši, jr., shrnující vývoj a stav science fiction literatury v jihovýchodní Asii. Ojedinělý počin Krocení sopek předkládá českému čtenáři fantastické a steampunkové příběhy, o kterých doposud neměl ani páru! Obálku inspirovanou jednou z povídek a vietnamskými legendami vytvořil pro české vydání Hai Hoang, ilustrátor žijící v Ho Či Minově Městě.


...í sopek: Fantastické příběhy z jihovýchodní Asie Nad filipínskými ostrovy létají velryby, indonéské vody střeží parní vzducholodě, ve vietnamských horách se skrývají monstra z počátku věků, thajské špionky testují mechanické brouky a čínské mafii zmizí důležitý pohřební parovůz ... Krocení sopek: Fantastické příběhy z Jihovýchodní Asie ... ... . KROCENÍ SOPEK * * * FANTASTICKÉ PŘÍBĚHY Z JIHOVÝCHODNÍ ASIE antologii sestavily Jaymee Goh & Joyce Chng z angličtiny přeložil Jan Kravčík doslov sepsal Jaroslav Olša, jr. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Kniha: Krocení sopek -- Fantastické příběhy z Jihovýchodní Asie - Jaymee Goh; Joyce Chng. Fungujeme! Vážení z ... Krocení sopek / Nejlevnější knihy ... . Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Kniha: Krocení sopek -- Fantastické příběhy z Jihovýchodní Asie - Jaymee Goh; Joyce Chng. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY