Německá válka: Národ a země ve zbrani 1939-1945

Německá válka: Národ a země ve zbrani 1939-1945 - Nicolas Stargardt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nicolas Stargardt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Německá válka: Národ a země ve zbrani 1939-1945.pdf


Chcete si knihu přečíst?Německá válka: Národ a země ve zbrani 1939-1945 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas Stargardt. Číst Německá válka: Národ a země ve zbrani 1939-1945 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přestože se o druhé světové válce napsaly stohy knih, Nicholas Stargardt dokazuje, že je pořád možné dívat se na ni nově – například očima obyčejných Němců, kteří odešli na frontu, a jejich matek a manželek, které se doma potýkaly s nesnázemi. Autor předkládá deníkové zápisy vojáků a jejich rodin, ale také hlášení SD, výzvědné služby SS, jejíž agenti poslouchali rozhovory lidí v obchodech či tramvajích a podávali zprávy špičkám režimu. Důraz je kladen na výňatky z dokumentárních materiálů, jejichž prostřednictvím se odhalují mýty, které v Německu zakořenily v poválečném období. Nicholas Stargardt žil v Austrálii, Japonsku, Anglii a Německu. Vystudoval v Cambridgi a přednáší na oxfordské Magdalen College moderní evropskou historii. Do hloubky se zabývá německými dějinami devatenáctého a dvacátého století, o nichž napsal několik knih.


... válka: Národ a země ve zbrani 1939-1945 Nicolas Stargardt Nakladatel: Dobrovský 2016 Kniha Německá válka: Národ a země ve zbrani 1939 - 1945: Přestože se o druhé světové válce napsaly stohy knih, Nicholas Stargardt dokazuje, že je pořád možné dívat se na ni nově - například očima obyčejných Němců, kteří odešli na frontu, a jejich matek a manželek, které se doma potýkaly s nesnázemi ... Kniha Německá válka - Národ a země ve zbrani, 1939-1945 ... ... . Německá válka. Národ a země ve zbrani, 1939-1945. Přestože se o druhé světové válce napsaly stohy knih, Nicholas Stargardt dokazuje, že je pořád možné dívat se na ni nově - například očima obyčejných Němců, kteří odešli na frontu, a jejich matek a manželek, které se doma potýkaly s nesnázemi. Nicholas Stargardt. Německá válka. Národ ... Němci | HistorieBlog.cz ... . Německá válka. Národ a země ve zbrani, 1939-1945. Přestože se o druhé světové válce napsaly stohy knih, Nicholas Stargardt dokazuje, že je pořád možné dívat se na ni nově - například očima obyčejných Němců, kteří odešli na frontu, a jejich matek a manželek, které se doma potýkaly s nesnázemi. Nicholas Stargardt. Německá válka. Národ ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY