Z jednoho klubka

Z jednoho klubka - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z jednoho klubka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z jednoho klubka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Z jednoho klubka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Budete žasnout, co vše se dá udělat z jednoho klubka příze. U každého pleteného a háčkovaného výrobku bylo skutečně použito pouze jedno jediné klubíčko. V knize naleznete celou řadu návodů, podle nichž si vyrobíte například čepici, šálu i čelenku, originální psaníčko či praktickou tašku na nákup. Naleznete zde také nápady na dárky pro svého přítele i chlupatého mazlíčka. Kamarádku jistě okouzlí šik náramek z drátků a třeba také praktické a vtipné rukavice na textovky nebo příjemné návleky. V závěru knihy je připraven praktický průvodce technikami, všechny návody tak zvládnou i začátečníci.


... žasnout, co vše se dá udělat z jednoho klubka příze ... Z jednoho klubka / Nejlevnější knihy ... . U každého pleteného a háčkovaného výrobku bylo skutečně použito pouze jedno jediné klubíčko. V knize naleznete celou řadu návodů, podle nichž si vyrobíte například čepici, šálu i čelenku, originální psaníčko či praktickou tašku na nákup. Čepice z jednoho klubka. čepice a klobouky, čepičky, DÁMSKÉ MODELY, ... Pomůcky pro tvoření z příze *** TABULKA DĚTSKÝC ... JaBa klubka - Fabric Store - Metylovice | Facebook - 1 ... ... ... Pomůcky pro tvoření z příze *** TABULKA DĚTSKÝCH VELIKOSTÍ JE TADY *** Kategorie. DÁMSKÉ MODELY (600) bolerka (26) čepice a klobouky (79) halenky a trička (58) kabelky a tašky (8) ponča (28) Perličkový vzor | Loop Schal z jednoho klubka vlny | Pletení s tlustou vlnou | Pro začátečníky ODEBÍREJTE náš kanál, pokud milujete DIY a NEZAPOMEŇTE ZAPNOUT ZVONEČEK: https://goo.gl ... Z jednoho klubka Čepice, šály, rukavice, tašky, hračky, pantofle . Slovart CZ, 2016...SOUVISEJÍCÍ KNIHY