Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků

Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků - Hannu Jännes, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hannu Jännes,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannu Jännes,. Číst Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo se aktivně zajímá o život ptáků, potřebuje znát i jejich hlasové projevy. Chcete vědět, čí zpěv vás tak krásně doprovází při ranní procházce, rozeznat od sebe rákosníka obecného a rákosníka proužkovaného nebo si poslechnout takové rarity jako chřástala nejmenšího? Pokud vás to láká, držíte v ruce správnou knížku. Právě u vodní hladiny je ptačí koncert nejpestřejší. Kniha obsahuje CD s hlasy 80 druhů ptáků.


...našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků Autor: Jännes, Hannu a Roberts, Owen Nakladatel: Alpress EAN: 9788074669736 ISBN: 978-80-7466-973-6 Originál: Wetland Bird Songs and Calls Překlad: Vlčková, Jana Popis: 1× kniha, 1× CD, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků ... Ptáci našich vod a mokřadů | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků Kdo se aktivně zajímá o život ptáků, potřebuje znát i jejich hlasové projevy. Chcete vědět, čí zpěv vás tak krásně doprovází při ranní procházce,... Všechny informace o produktu Kniha Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocen ... Cd hlasy nasich zvirat | Sleviste.cz ... . Chcete vědět, čí zpěv vás tak krásně doprovází při ranní procházce,... Všechny informace o produktu Kniha Ptáci našich vod a mokřadů + CD s hlasy 80 druhů ptáků, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY