Ptáci ve městě do kapsy

Ptáci ve městě do kapsy - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci ve městě do kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci ve městě do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ptáci ve městě do kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích ptáků, které můžeme pozorovat v blízkosti lidských sídel, na zahradách rodinných domků i v městských parcích. Uvádí nejen podrobné profily nejčasnějších druhů s důrazem na jejich určovací znaky, tvar těla, zbarvení a strukturu peří i trajektorii letu, ale přibližuje i jejich přirozené prostředí a charakteristický způsob volání. Zároveň ukazuje, jak nejlépe ptáky přilákat do zahrady, čím je krmit a na jaké keře a rostliny je nalákat.


...e, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích ptáků, které můžeme pozorovat v blízkosti lidských sídel, na zahradách rodinných domků i v městských parcích ... Ptačí druhy na zahradě • Česká společnost ornitologická ... . Uvádí nejen podrobné profily nejčasnějších druhů s důrazem na jejich určovací znaky, tvar těla, zbarvení a strukturu peří i ... Kniha: Ptáci ve městě Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích ptáků, které můžeme pozorovat v blízkosti lidských sídel, na ... Ptáci ve městě. Ptáci ve městě ... Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích ptáků, které můžeme pozorovat v blízkosti lidských sídel, na ... Ptáci ve městě - 2019, brožovaná vazba, český jazyk ... ... ... Ptáci ve městě. Ptáci ve městě ... Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích ptáků, které můžeme pozorovat v blízkosti lidských sídel, na zahradách rodinných domků i v městských parcích. Uvádí nejen p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY