Trůn Caesarů: Železo a rez

Trůn Caesarů: Železo a rez - Harry Sidebottom | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Harry Sidebottom
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trůn Caesarů: Železo a rez.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trůn Caesarů: Železo a rez ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Sidebottom. Číst Trůn Caesarů: Železo a rez Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj původ Thrák, první císař, který se na trůn povznesl z řad prostého vojska. Senátoři ho vítají květnatými projevy, ale dokáží se opravdu smířit s Caesarem, který jako chlapec pásl kdesi v Thrákii kozy? Nelítostná válka s barbary na severu si žádá stejně nelítostná opatření. Císař potřebuje další vojáky i peníze. A povinné konfiskace mu příliš přátel nezískají. Odhalené spiknutí rozpoutá nemilosrdnou odvetu. Svět kolem císaře zešílel a topí se v krvi. První díl trilogie nám představuje civilizaci, která je stejně jak vyspělá, tak krutá. Autor se věrně drží historie a maluje před námi obraz světa plného intrik, vražedných spiknutí, vášně i krvavých válečných střetů a bitev, světa, kde se ti nejmocnější bez milosti vraždí jen proto, aby i oni dosedli na císařský trůn. Čtenáři se již v první knize nové série setkají i se jmény bojovníků z kmene Anglů, s nimiž se poprvé seznámili v zatím posledním díle Římského válečníka. V těch dalších se pak poprvé objeví i mladý Dernhelm, později přezdívaný Balista, hrdina Sidebottomovy řady Římský válečník. Právě on Maximinovo pak panování ukončí.


...esarů 1. Žánr: ... Do toho epické (a krvavé) bitvy polních armád, boje s barbary i obléhání měst ... Harry Sidebottom - Trůn Caesarů - Železo a rez | Levné knihy ... . Železo a rez, tedy první část trilogie ještě není dějově tak strhující, protože jsou představovány postavy. Těch je dost, ale není problém si ty hlavní zapamatovat a čtenář si může být jistý, že budou ... Trůn Caesarů: Železo a rez Harry Sidebottom. ... V jediném roce vznese svůj nárok na císařský trůn hned šest nesmiřitelných uchazečů. Zemí zmítá občanská válka, zatímco na severu hrozí germánští barbaři a na východě Peršané ... Trůn Caesarů: Železo a rez | | Palmknihy - e-knihy ve vaší ... ... . Zemí zmítá občanská válka, zatímco na severu hrozí germánští barbaři a na východě Peršané. Trůn Caesarů: Železo a rez E-kniha, česky. Trůn Caesarů: Železo a rez. 4x. 0. Elektronická kniha Autor: Ha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY