Hurvínkovo přání: Hurvínkovi k 90. narozeninám

Hurvínkovo přání: Hurvínkovi k 90. narozeninám - Martin Klásek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Klásek,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hurvínkovo přání: Hurvínkovi k 90. narozeninám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hurvínkovo přání: Hurvínkovi k 90. narozeninám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Klásek,. Číst Hurvínkovo přání: Hurvínkovi k 90. narozeninám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být malým klukem Hurvínka nebaví! Musí poslouchat taťuldu, a když ho ještě ke všemu pokladní nepustí do kina na premiéru jeho nejoblíbenějšího filmového hrdiny, protože je ještě malý, má toho dost. Bloumá nešťastně prázdnou pasáží, když uslyší písničku starého flašinetáře. Kde se tu tak najednou vzal? Jak se ukáže, není to jen tak obyčejný flašinetář, ale kouzelný dědeček, který může Hurvínkovi splnit přání. Hurvínek nemusí dlouho přemýšlet, přeje si být DOSPĚLÝ! Jestli se mu jeho přání vyplní a v dospělém těle bude tak šťastný, jak očekával, to prozradí tento pohádkový příběh.


...nkovo přání: Hurvínkovi k 90. narozeninám Martin Klásek, Ondřej Lážnovský Nakladatel: Fragment 2016 Fragment Hurvínkovo přání ... Spejbl a Hurvínek slaví 100 a 90 let. Odmoderují letos i ... ... . Bohatě ilustrovaná kniha o Hurvínkovi, věnovaná k jeho 90. narozeninám. Být malým klukem Hurvínka nebaví! Musí poslouchat taťuldu, a když ho ještě ke všemu pokladní nepustí do kina na premiéru jeho nejoblíbenějšího filmového hrdiny, protože je ještě malý, má toho dost. Martin Klásek, Ondřej Lážnovský: Hurvínkovo přání aneb proč chce ve svých 90 letech být už dospělým?! 28.06.2016 13:43 V n ... Planetka Spejbla a Hurvínka (CZ fan web) ... . Martin Klásek, Ondřej Lážnovský: Hurvínkovo přání aneb proč chce ve svých 90 letech být už dospělým?! 28.06.2016 13:43 V nakladatelství Fragment vydali již pátou výpravnou knížku pro děti od 5 let, knihu určenou tentokrát Hurvínkovi k jeho 90. narozeninám. Může se to zdát neuvěřitelné, ale je to tak. Hurvínek letos slaví 90. narozeniny. A pochopitelně má přání. A my pořádáme soutěž o knihy, ve kterých si o jeho přání můžete č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY