Černobílé pohádky

Černobílé pohádky - Jiří Dvořák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dvořák,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černobílé pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černobílé pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dvořák,. Číst Černobílé pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením.


...23 videos Play all Nejkrásnější České Pohádky Karin Vantuchova; Chytrá horákyně - Pohádka bratří grimmů - Duration: 59:02 ... Černobílé pohádky - kolektiv autorů | Databáze knih ... . Pohádky online 692,600 views. 59:02 ... Kalhoty od krejčího ze Lhoty (1988) - Duration: 56:11. stttepp2 201,431 views. Sofie a ukradený poklad - detektivní pohádka. - Duration: 57:04. Jiří Tyšer ... Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Morn ... Černobílé pohádky : Pohádky : Nejlepší audioknihy ... ... . V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Morn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY