Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel

Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Burda,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Burda,. Číst Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládaná učebnice je určena především studentům oboru Ošetřovatel, ale jistě ji využijí i studenti příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným.Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné na základě jejich dlouholeté pedagogické zkušenosti s výukou budoucích zdravotníků a s přímým poskytováním ošetřovatelské péče. Autoři čerpají ze současných poznatků ošetřovatelství, psychologie, medicíny a příbuzných oborů. Učebnice je členěna do jednotlivých kapitol, které vycházejí ze školních vzdělávacích programů pro obor Ošetřovatel.


...vatelská péče 2. díl Učebnice stěžejního předmětu oboru Ošetřovatel ... Ošetřovatelská péče 2. díl - luxor.cz ... . Navazuje na základy ošetřovatelské péče v1. dílu. Seznamuje žáky sproblematikou péče o nemocné při různých... Ošetřovatelská péče 1. díl Učebnice stěžejního předmětu oboru ošetřovatel. Obsahuje základní témata péče o nemocného, jeho pohodlí a potřeby podle vymezených kompetencí ošetřovatele. Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Patrik Burda, Lenka ... Kniha: Ošetřovatelská péče 1. díl | Knihy.ABZ.cz ... . Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Patrik Burda, Lenka Šolcová Ošetřovatelská péče 2. díl -- Pro obor ošetřovatel - Burda, Patrik; Šolcová, Lenka ; Učebnice stěžejního předmětu oboru Ošetřovate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY