Rodinná firma: Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik

Rodinná firma: Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik - Denise Kenyon-Rouvinezová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Denise Kenyon-Rouvinezová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinná firma: Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodinná firma: Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denise Kenyon-Rouvinezová,. Číst Rodinná firma: Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rodinný podnik, v mnoha zemích nejobvyklejší a nejrozšířenější forma podnikání, se často potýká s otázkami ohledně následnictví a správy, a zejména pak vztahů mezi managementem, členy správní rady a příslušníky rodiny. Kniha přinášející statě od předních myslitelů a praktiků v oblasti rodinného podnikání pokrývá taková témata, jako je zajištění prosperující rodinné firmy, rodinná strategie, správa podniku a následnictví.


...dovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik ... Doporučení literatury k diplomové práci na téma rodinné ... ... . Barrister. 2016 ISBN 978-80-7485-095- Rodinný podnik, v mnoha zemích nejobvyklejší a nejrozšířenější forma podnikání, se často potýká s otázkami ohledně následnictví a správy, a zejména pak vztahů mezi managementem, členy správní rady a příslušníky rodiny. Kniha o rodinných firmách přeložena do češtiny (Rodinná firma, Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik 40. průzkum AMSP ČR - Rodinné firmy (2016) Tiskov ... Tomáš Buchwaldek | o leadershipu, podnikavosti a ... ... . průzkum AMSP ČR - Rodinné firmy (2016) Tisková zpráva k výsledkům průzkumu mezi rodinnými firmami, start 5.ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku (2016) Rodinná firma: Jak vybudovat, úspěšně vést a předat rodinný podnik. ... Rodinný podnik, v mnoha zemích nejobvyklejší a nejrozšířenější forma podnikání, se často potýká s otázk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY