Catan - Osadníci z catanu

Catan - Osadníci z catanu - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Catan - Osadníci z catanu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Catan - Osadníci z catanu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Catan - Osadníci z catanu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!


... informace o produktu Stolní hra Albi Osadníci z Katanu Základní hra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Albi Osadníci z Katanu Základní hra ... Osadníci z Katanu - stolní hra | Knihy Dobrovský ... . Varianty Catan - Osadníci z Katanu: Osadníci z Katanu - Města a rytíři Rozšíření společenské hry pro 3-4 hráče, vhodné od 12 let, alespoň na 60 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru Catan - Osadníci z Katanu. Co je Catan? Dobrodružné osidlování neznámého ostrova - legendární deskovka se z klasického obchodování se surovinami a budování vesnic a měst hodně změnila - ... Osadníci z Katanu - Wikipedie ... . Co je Catan? Dobrodružné osidlování neznámého ostrova - legendární deskovka se z klasického obchodování se surovinami a budování vesnic a měst hodně změnila - díky rozšířením najdete ve hře kupce, námořníky i rytíře nebo loupeživé barbary. Nemusíte už zůstat jenom na ostrově Catan, ale můžete se na lodích vydat i na okolní ostrovy. Recenzja: 0:16 Zasady: 5:22 Recap: 24...SOUVISEJÍCÍ KNIHY