Doporučené postupy v pneumologii

Doporučené postupy v pneumologii - Vítězslav Kolek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vítězslav Kolek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Doporučené postupy v pneumologii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doporučené postupy v pneumologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vítězslav Kolek,. Číst Doporučené postupy v pneumologii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Koncepce Doporučených postupů, tak jak je vytvořila Česká pneumologická a ftizeologická společnost, se u lékařů setkala s vřelým přijetím – jejich knižní vydání bylo vyprodáno v průběhu dvou let od vydání. Zřejmým důvodem tohoto úspěchu je fakt, že Postupy byly od samého počátku koncipovány jako srozumitelná a instruktivní vodítka pro každodenní klinickou praxi. V tomto směru zcela vybočují ze stylu běžného u nás i v zahraničí, kdy vlastně guidelines často pouze reprezentují názory zúčastněných odborníků bez snahy o srozumitelný konsenzus s jasným výstupem pro širší odbornou veřejnost. Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence. Druhé vydání respektuje aktuální vývoj oboru.


...ro poruchy dýchání v spánku: Standard péče na pracovištích zajišťujících dg ... Doporučené postupy v pneumologii - luxor.cz ... . a léčbu poruch spánku. aktualizace 2019. Indikační kritéria pro léčbu poruch dýchání ve spánku pomocí přetlaku v dýchacích cestách u dospělých. aktualizace 2019. Doporučené postupy pro všeobecné praktické lékaře. Všeobecní praktičtí lékaři v praxi potřebují znát názory na aktuální diagnostické a terapeutické postupy a nemají kapacity pátrat v odborné literatuře v celé šíři medicínského poznání po probíhajících změnách LPP a ověřovat si všechny nové informace. Doporučené postupy v pneumologii od Ph.D,prof.MUDr. [email protected]ězslav Kolek v KNIHCENTRUM. ... Doporučené postupy v pneumologii - Vítězslav Kolek | Knihy ... ... . Doporučené postupy v pneumologii od Ph.D,prof.MUDr. [email protected]ězslav Kolek v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Doporu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY