Mateřská, ale určitě ne dovolená

Mateřská, ale určitě ne dovolená - Julie Halpernová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julie Halpernová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mateřská, ale určitě ne dovolená.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mateřská, ale určitě ne dovolená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Halpernová. Číst Mateřská, ale určitě ne dovolená Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bez servítků podané, zasvěcené a ohromně zábavné vyprávění o zaměstnané ženě, která je přesvědčena, že je připravená pořídit si dítě, dokud ji mateřská nevyvede z omylu.Šestatřicetiletá Annie je středoškolská učitelka na mateřské dovolené, kterou si představovala jako blažené období, kdy se bude sbližovat se svým miminkem. Jenže namísto toho musí řešit problémy s vlastním tělem prosakujícím snad ze všech možných i nemožných otvorů; sdítětem, které odmítá spát; s manželem, který se s ní chce pořád milovat (jemu snad přeskočilo??); snezadanými kamarádkami, co jí nedokáží poradit; a s matkou, jež se právě teď rozhodla odjet na dovolenou. Jediní, kdo Annie OPRAVDU chápou, jsou ti báječní lidé, s nimiž tráví bezesné noci při telemarketingu.Jak se Annie snaží proplétat životem s novorozencem, dochází jí, že ne všecky maminy jsou ze stejného těsta. Je ale pevně rozhodnutá nalézt tu správnou cestu, milovat své miminko, svého manžela a sebe samu – i když bude muset po zbytek plodného života nosit chrániče bradavek.


...ská,ale určitě ne dovolená. 14 likes ... Mateřská, ale určitě ne dovolená (Julie Halpern) | Detail ... ... . Personal Blog This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Queue Mateřská ale určitě né dovolená, Doma. 2.9K likes. Local Business Mateřská, ale určitě ne dovolená je jejím prvním románem pro dospělé. Předtím, než se stala mámou na plný úvazek a spisovatelkou, pracovala jako školní knihovnice. Ve svém imaginárním volném čase ráda cestuje, kouká na televizní pořady pro dospělé a cpe se pečivem. Mateřská ale určitě né dovolená, ... Mateřská, ale určitě ne dovolená - Julie Halpnerová ... ... . Mateřská ale určitě né dovolená, Doma. 2.9K likes. Local Business Mateřská, ale určitě ne dovolená. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Jak přež...SOUVISEJÍCÍ KNIHY