Priscilla: Dost svévolně se košatící osud

Priscilla: Dost svévolně se košatící osud - Ota Ulč | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ota Ulč
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Priscilla: Dost svévolně se košatící osud.pdf


Chcete si knihu přečíst?Priscilla: Dost svévolně se košatící osud ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ota Ulč. Číst Priscilla: Dost svévolně se košatící osud Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ota Ulč napsal pozoruhodný životní příběh své čínsko-švýcarské manželky Priscilly Lim. Její dědeček založil čtyři banky, obchodní komoru a stal se ambasadorem císařského dvora, ale prosperitu rodiny rozvrátil jak Mao Ce-tung, tak Čankajšek a Priscilla se jako úplně chudá princezna vydala do New Yorku, kde pracovala pro UNICEF. Tam se poznala s plebejským emigrantem z Plzeňska Otou Ulčem. Pro Číňany byla málo žlutá a naopak v Americe byla až příliš rasově jinobarevná, a nejvíc se jí dotklo, když ji někdo označil za Japonku. Není divu, že Priscilla vstoupila do rasově smíšeného manželství s Otou Ulčem, s kterým se nikdy nenudila. Třikrát spolu objeli celý svět a přesvědčili se, jak je rozmanitý a bohatý a kolik v něm vře nesnašenlivosti, kolik absurdit člověka obklopuje a co všechno ho může obohatit, a na těch cestách se s nimi nebude nudit ani čtenář.


... Priscilla - Dost svévolně se košatící osud Autor: Ota Ulč Počet stran: 304 Nakladatelství: Šulc-Švarc Můj názor: Knihu jsem dostala jako recenzní výtisk z nakladatelství Šulc-Švarc ... Exiloví spisovatelé - Česko | Knihy.ABZ.cz ... .Anotace mě hodně zaujala, takže jsem si o knihu zažádala.Měla jsem velkou radost.Kniha vypadá nádherně, ale ten obsah, už byl pro mě velké zklamání.Čekala jsem, že kniha ... Podtitul: Dost svévolně se košatící osud Známý publicista vzpomíná na společný život se svou manželkou Priscillou Lim a líčí rovněž své zážitky z cest po celém světě, které spolu se svou ženou absolvovali. Priscilla - Dost svévolně se košatící osud - Ota Ulč ... tak Čankajšek a Priscilla se jako úplně chudá princezna vydala do New Yorku, kde pracovala pro UNICEF. Tam se poznala s plebejsk ... Priscilla -- Dost svévolně se košatící osud ... . Priscilla - Dost svévolně se košatící osud - Ota Ulč ... tak Čankajšek a Priscilla se jako úplně chudá princezna vydala do New Yorku, kde pracovala pro UNICEF. Tam se poznala s plebejským emigra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY