V zoo není žádná nuda: První čtení, to nic není

V zoo není žádná nuda: První čtení, to nic není - Eva Horáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Horáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V zoo není žádná nuda: První čtení, to nic není.pdf


Chcete si knihu přečíst?V zoo není žádná nuda: První čtení, to nic není ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Horáková. Číst V zoo není žádná nuda: První čtení, to nic není Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka prvního čtení pro děti je zároveň příběhem na pokračování i krátkými pohádkami. Jedná se o příběh chlapce Huga, jehož tatínek je ředitelem zoologické zahrady. Hugo ve volném čase chodí na návštěvu k jednotlivým zvířatům a ta mu vypravují zajímavé a veselé příhody ze svého života a ze života svých zvířecích příbuzných. Všechny zvířecí příběhy jsou propojeny s životem chlapce a jejich rodičů. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby při čtení na pokračování bylo možné přečíst vždy celý příběh, případně aby děti stihly přečíst příběh během vyučovací hodiny nebo za domácí úkol. Stylisticky jsou jednoduché a jazyk je slovně i výběrem kratších vět přizpůsoben prvnímu čtení. Eva Horáková je učitelka s dlouholetou praxí, matka dvou dětí, učí na 1. stupni ZŠ, v nakladatelství Portál jí vyšly knížky prvního čtení (pro genetickou metodu) Zvířátka, Svět hraček a her, Pohádkový svět a Pohádky pro všední den.


...ení žádná nuda Autor: Horáková, Eva Nakladatel: Portál EAN: 9788026210399 ISBN: 978-80-262-1039-9 Ilustrace: Bergmannová, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 17 × 22 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Edice "První čtení, to nic není" | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . vydání) Ideální knížka na první ,,větší" čtení je kniha V ZOO není žádná nuda z nakladatelství Portál, kterou napsala Eva Horáková. Eva Horáková je paní učitelka na 1. stupni základní školy, která pro nakladatelství Portál napsala už několik knížek v sérii PRVNÍ ČTENÍ, TO NIC NENÍ. V zoo není žádná nuda - První čtení, to nic není. Knížka prvního čtení pro děti j ... Do pohádky se zvířátky - První čtení, to nic není ... ... . stupni základní školy, která pro nakladatelství Portál napsala už několik knížek v sérii PRVNÍ ČTENÍ, TO NIC NENÍ. V zoo není žádná nuda - První čtení, to nic není. Knížka prvního čtení pro děti je zároveň příběhem na pokračování i krátkými pohádkami. Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a dor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY