Nalehko

Nalehko - Clara Bensenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Clara Bensenová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nalehko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nalehko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clara Bensenová. Číst Nalehko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Minimalistický příběh o lásce a putování... Dva lidé, tři týdny, osm zemí a žádná zavazadla Svérázná americká dvojice vyráží na neuvěřitelnou cestu. Jednadvacet dní, osm zemí, skoro pět tisíc kilometrů. Žádné plány, žádné hotely a žádná zavazadla. A žádné šaty na převlečení. On má jen to, co se mu vejde do kapes, ona si bere kabelku. Ona je Clara, životní krizí trochu pošramocená mladá dáma, on je Jeff, profesor, který si libuje v šílených oděvech a v rámci experimentu se například pokoušel bydlet v kontejneru. Poznali se na internetové seznamce. A pak si šli koupit letenku. Pro začátek do Istanbulu. Jako novodobí tuláci bez tíže pak pokračují dál. Řecko, Chorvatsko, Maďarsko, Skotsko, Anglie... Když se pak vracejí, ve stejných šatech, v jakých vyjeli, vezou si domů něco víc než suvenýry. Naději. Nebo dokonce lásku?


...hké outdoorové vybavení do přírody pro cestování nalehko ... Nalehko - Hlavní stránka | Facebook ... . Oblečení, stany, spacáky, batohy a mnoho dalšího od předních výrobců z oboru ultralight vybavení. nalehko.com, Liberec. 6,196 likes · 43 talking about this · 19 were here. Účelem a cílem těchto stránek je abyste se trochu jinak zamysleli nad svou outdoorovou výbavou a jejím používáním. Myšlenka... nalehko.com, Liberec. 5,861 likes · 89 talking about this · 19 were here. Účele ... nalehko.com - Hlavní stránka | Facebook ... . 5,861 likes · 89 talking about this · 19 were here. Účelem a cílem těchto stránek je abyste se trochu jinak zamysleli nad svou outdoorovou výbavou a jejím používáním. Myšlenka... 1,805 Followers, 307 Following, 204 Posts - See Instagram photos and videos from Nalehko.com (@nalehkocom) PRAHA. Seifertova 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY