Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989

Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 - Magdaléna Platzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Platzová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Platzová. Číst Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sametová revoluce z pohledu studentky. Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Bojí se policejních obušků, ale přesto chodí demonstrovat a Václav Havel je jejím hrdinou. Pak přijde Sametová revoluce. “Máme holý ruce” je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly.


...íme na stránkách historického románu Máme holý ruce - Deník studentky z roku 1989, který nás seznámí se sedmnáctiletou studentkou pražského gymnázia a jejími pocity z doby převratu ... MÁME HOLÝ RUCE - Modré knihkupectví ... . Pokud chcete zjistit, co se tehdy dělo, zapojte se s námi do soutěže o tři deníky Máme holý ruce. Ceny do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.. „Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. Magdaléna Platzová . narozena 8. 3. 1972, vyrostla v Praze. Je dcerou spisovatelky a bývalé disidentky Edy Kriseové. „Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale ... Máme holý ruce, přesto jsme zdolali komunismus - Máme holý ... ... . Magdaléna Platzová . narozena 8. 3. 1972, vyrostla v Praze. Je dcerou spisovatelky a bývalé disidentky Edy Kriseové. „Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. Magdaléna Platzová. narozena 8. 3. 1972, vyrostla v Praze. Je dcerou spisovatelky a bývalé disidentk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY