Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt

Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - Michael Ende, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Ende,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Ende,. Číst Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Špunt je malý chlapec, který neví, co je strach. Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o dobrodružném životě plném nebezpečí. A tu se jednoho dne dozví, že nedaleko něj žije rytíř Rodrigo Raubíř, kterého se bojí celé široké daleké okolí a příkopy jeho hradu lemují ohlodané vybělené kosti. Malý Špunt se rozhodne okamžitě: uteče z domova a vstoupí do Rodrigových služeb. Kniha o odvaze a strachu a o tom, že ne vždy jsou věci takové, jaké se na první pohled mají zdát, je určena především čtenářům od 7 do 10 let.


...odrigo Raubíř a neohrožený Špunt. Přidat recenzi Autoři; Interpreti; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - Michael Ende; Wieland ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt. Michael Ende, Wieland Freund, Jan Vondráček % Přehrát ukázku Zastavit ... Jenže Rodrigo Raubíř není docela takový, jako ve zvěstech, které se o něm povídají, a princeznu Filipu Anagundu Rózu tahle situ ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - Michael Ende ... ... ... Jenže Rodrigo Raubíř není docela takový, jako ve zvěstech, které se o něm povídají, a princeznu Filipu Anagundu Rózu tahle situace zřejmě docela baví. Do věci se ale zapojí ještě mocichtivý kouzelník ... Špunt je malý chlapec, který neví, co je strach. Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY