Imunopatologické stavy v kazuistikách

Imunopatologické stavy v kazuistikách - Zuzana Humlová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Humlová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Imunopatologické stavy v kazuistikách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Imunopatologické stavy v kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Humlová,. Číst Imunopatologické stavy v kazuistikách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alergie, autoimunita a imunodeficience představují onemocnění, která se navzájem často prolínají. Proto je komplexně nazýváme imunopatologickými stavy. Porucha jedné složky imunitního systému může vést ke kaskádě dalších událostí. Důsledkem pak mohou být určité diagnostické i terapeutické rozpaky, které vedou ke ztížení časné diagnózy těchto onemocnění. Na příkladech jednotlivých pacientů jsou prezentována onemocnění řadící se mezi primární imunodeficience, vaskulitidy, autoinflamatorní onemocnění, lékové a potravinové alergie, autoimunitní polyglandulární syndromy, antifosfolipidový syndrom, neurologická a další onemocnění. Kniha je určena nejenom alergologům a imunologům, kteří každodenně řeší problematiku pacientů s těmito diagnózami, ale i pro lékaře ostatních interních oborů, neurology, nefrology, gastroenterology a praktické lékaře.


... Imunopatologické stavy v kazuistikách - Zuzana Humlová; kolektiv ... Daniela Hodrová ... na okraji chaosu ...: Poetika ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Novinka z edice Aeskulap vydavatelství Mladá fronta „Imunopatologické stavy v kazuistikách" byla slavnostně pokřtěna na 33. sjezdu českých a slovenských alergologů a klinických imunolog ... Imunopatologické stavy v kazuistikách - Knihkupectví Luxor ... . sjezdu českých a slovenských alergologů a klinických imunologů. Knihu napsal kolektiv autorek pod vedením MUDr. Zuzany Humlové, Ph. D., z Ústavu imunologie a mikrobiologie 1. LF UK a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Imunopatologické stavy v kazuistikách. Autor: Hum...SOUVISEJÍCÍ KNIHY