Proměny. Legendy o stromech a květinách

Proměny. Legendy o stromech a květinách - Jan Vladislav | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Vladislav
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proměny. Legendy o stromech a květinách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proměny. Legendy o stromech a květinách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vladislav. Číst Proměny. Legendy o stromech a květinách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihu napsal Jan Vladislav v roce 1972, v době, kdy měl za sebou již rozsáhlé pohádkářské dílo. Psal ji jako autor zkušený, uznávaný, čtený, jako znalec pohádkové tradice čínské, blízkovýchodní, ruské, italské, francouzské, anglické a české. Vše toto je vidět na této knize: jde o nesmírně bohatou a pestrou škálu příběhů z různých národů a kultur, spojených jediným tématem - stromy a květinami. Půvabným způsobem, čtivě a pro dětského čtenáře přitažlivě vypráví Vladislav rozmanité děje, v nichž vždy nějak vystupují, jednají a do děje zasahují stromy a květiny. V roce 1972 Jan Vladislav již nemohl svou knihu vydat a v rukopise zůstala plných 44 let až do přítomného vydání, které ilustracemi vypravila akademická malířka Zdenka Krejčová.


...y. Legendy o stromech a květinách. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kuchařka ze Svatojánu: PROMĚNY ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Proměny. Legendy o stromech a květinách kniha od: Jan Vladislav. 100 % 1 hodnocení ... Proměny. Legendy o stromech a květinách 5. 3 recenze ; Knihu napsal Jan Vladislav v roce 1972, v době, kdy měl za sebou ... Proměny. Legendy o stromech a květinách - Vladislav Jan ... ... ... Proměny. Legendy o stromech a květinách 5. 3 recenze ; Knihu napsal Jan Vladislav v roce 1972, v době, kdy měl za sebou již rozsáhlé pohádkářské dílo. Psal ji jako autor zkušený, uznávaný, čtený, jako znalec pohádkové tradice čínské, blízkovýchodní, ruské, italské, francouzské, anglické a české. ... Proměny. Legendy o stromech a květinách (2016) / logopedka (77 views) Jedno se této p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY