Temná zahrada

Temná zahrada - Tana Frenchová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tana Frenchová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná zahrada.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná zahrada ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tana Frenchová. Číst Temná zahrada Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toby je dítě štěstěny, okouzlující, výmluvný optimista, který se právě vyvlíkl z průšvihu v práci a svůj úspěch slaví s přáteli, když události noci naberou nečekaný směr a převrátí mu život zcela naruby – překvapí doma dva lupiče, kteří ho téměř umlátí k smrti a následně ho ponechají napospas osudu. Zatímco se Toby snaží ze svých zranění zotavit, začíná mu pomalu docházet, že už na tom možná nikdy nebude jako dřív, a místo aby se vrátil ke svému dosavadnímu životu, uchýlí se do starého rodinného sídla, aby se postaral o umírajícího strýce Huga. Pak je však na zahradě v kmeni statného jilmu nalezena lebka – a s tím, jak kolem rodiny začínají kroužit detektivové, je Toby nucen čelit možnosti, že jeho minulost je možná zcela jiná, než jak si ji vždycky pamatoval. Strhující román od jedné z nejlepších autorek napínavých psychologických thrillerů dneška pokládá otázku, co se z nás stane a čeho jsme schopní, když přestáváme tušit, kým vlastně jsme.


...mná zahrada Přidat komentář. Patapuf ... Temná zahrada | Knihy Fenix ... . 01. dubna. Já mám hrozně rád Tanu French a její knihy.... zatím sem přečetl všechno a občas mě dokáže dobře naštvat :) ale s touto knihou sem se úplně nebavil.. neříkám že je to špatně napsané, ale... čekal sem od toho prostě víc.... podle mě už je to moc ... Temná zahrada Tana Frenchová Nakladatel: Argo 2019 Temná zahrada Toby je dítě štěstěny, okouzlující, výmluvný optimista, který se právě vyvlíkl z průšvihu v práci a svůj úspěch slaví s přáteli, když události noci naberou nečekaný směr a převrátí mu život zcela naruby - překvapí doma dva lupiče, kteří ho téměř umlátí k smrti a následně ho ponechají ... Kniha: Temná zahrada Autor: Tana Fr ... Temná zahrada - Tana Frenchová | Knihy Dobrovský ... ... Kniha: Temná zahrada Autor: Tana Frenchová Toby je dítě štěstěny, okouzlující, výmlu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY