Ema a jednorožec - Kouzelný roh

Ema a jednorožec - Kouzelný roh - Oldřiška Ciprová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ema a jednorožec - Kouzelný roh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ema a jednorožec - Kouzelný roh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová. Číst Ema a jednorožec - Kouzelný roh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kouzelný příběh o velkém kamarádství! Ema je úplně normální holka, která má stejné starosti jako její vrstevnice. Keira je bájný jednorožec z jiného světa a je zakletá, protože byla velmi namyšlená a pyšná. Jediná Ema může její kletbu zlomit, ale neví jak… Než Ema odjela na prázdniny k babičce, zdál se jí velmi zvláštní sen o krásném bílém jednorožci. A od té doby nemyslí na nic jiného. Ema se vždycky koní bála, a tak je babička velmi překvapená, že vnučka najednou tráví ve stáji spoustu času a dokonce se o koně stará. Netuší totiž, že jeden z nich umí mluvit, a Ema zjistí, že je to právě ten jednorožec z jejího snu. A jednou, když Keiru pohladí, objeví se bílé klisně mezi očima bájný roh jednorožce a narostou jí křídla. Mezi Emou a Keirou začíná neobyčejné přátelství a prožívají úžasná dobrodružství… Podaří se Emě vysvobodit Keiru ze zakletí?


...énem Ema a jednorožec - Kouzelný roh by měl být začátkem této poměrně volne série o tom, jak se můžou lidé i jednorožci měnit a co zajímavého lze na té cestě k lepšímu já zažít ... Ema a jednorožec série | Databáze knih ... . Má větší písmena, ctersky velmi přívětivé. Kouzelný příběh o velkém kamarádství! Ema je úplně normální holka, která má stejné starosti jako její vrstevnice. Keira je bájný jednorožec z jiného světa a je zakletá, protože byla velmi namyšlená a pyšná. Jediná Ema může její kletbu zlomit, ale... Grada Ema a jednorožec - Kouzelný roh - Ciprová Oldřiška . Kouzelný příběh o velkém kamarádství! Ema je úplně normální holka, která má ... Ema a jednorožec - Kouzelný roh ... . Jediná Ema může její kletbu zlomit, ale... Grada Ema a jednorožec - Kouzelný roh - Ciprová Oldřiška . Kouzelný příběh o velkém kamarádství! Ema je úplně normální holka, která má stejné starosti jako její vrstevnice.Keira je bájný jednorožec z jiného světa a je zakletá, protože byla velmi namyšlená a pyšná....SOUVISEJÍCÍ KNIHY