Kniha sociologie

Kniha sociologie - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha sociologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha sociologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kniha sociologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha sociologie vychází jako šestá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky. Srozumitelně vysvětluje všechny velké myšlenky pozoruhodného a málo známého oboru společenských věd. Provází nás vývojem sociologie od počátků až do současné doby a v chronologickém řazení seznamuje s nejvýznačnějšími odborníky, myšlenkovými směry a teoriemi. Knihu doplňují diagramy, které krok za krokem zpřehledňují složité představy, klasické výroky, které usnadňují zapamatování sociologických myšlenek, a vtipné ilustrace.


...o sociologie (e-kniha) Autor: Radomír Havlík Texty seznamují s předmětem, funkcí a vývojem oboru sociologie; nastiňují aktuální témata sociálního života, popisují významné společenské jevy a odvětví sociologie, která se jimi ... Sociologie - Anthony Giddens | Databáze knih ... ... Kniha sociologie vychází jako šestá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky. Srozumitelně vysvětluje všechny velké myšlenky pozoruhodného a málo známého oboru společenských věd. Provází nás vývojem sociologie ... První sociolog Auguste Comte řekl, že láska je boj člověka o člověka, jehož vyvrchole ... Kniha sociologie od 384 Kč - Heureka.cz ... . Srozumitelně vysvětluje všechny velké myšlenky pozoruhodného a málo známého oboru společenských věd. Provází nás vývojem sociologie ... První sociolog Auguste Comte řekl, že láska je boj člověka o člověka, jehož vyvrcholením je rozkoš. V Gradě milujeme knihy a naší rozkoší je spokojený zákazník. Velké ideje jednoduše vysvětlené Kniha sociologie vychází jako šest...SOUVISEJÍCÍ KNIHY