Spánková medicína v kazuistikách

Spánková medicína v kazuistikách - Simona Dostálová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simona Dostálová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spánková medicína v kazuistikách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spánková medicína v kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Dostálová,. Číst Spánková medicína v kazuistikách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha umožňuje praktickou orientaci v diagnostice a léčbě jednotlivých spánkových poruch u dospělých a u dětí, a to prostřednictvím velmi oblíbených a žádaných kazuistik. Prezentované informace vycházejí z dlouhodobých zkušeností autorek při práci ve spánkových laboratořích a specializovaných ambulancích. Vznik publikace si vyžádala především stále narůstající incidence nespavosti a obstrukční spánkové apnoe ve všech věkových kategoriích v souvislosti s civilizačními vlivy. Neléčené poruchy spánku představují významný rizikový faktor kardiovaskulárních a metabolických onemocnění. Způsobují denní mikrospánky, zvyšují riziko nehod a úrazů, vedou ke zhoršení psychické výkonnosti, nálady a kvality života. Jsou také častou komorbiditou psychiatrických, interních a neurologických onemocnění. Včasná diagnostika a léčba se tak stává důležitou součástí práce nejen praktického lékaře či pediatra; nezřídka vyžaduje multidisciplinární přístup, který zahrnuje spolupráci odborníků z oblasti neurologie, interního a plicního lékařství, psychiatrie, otorinolaryngologie a stomatologie. Součástí publikace je rovněž úvodní teoretická stať věnovaná základním pojmům a vyšetřovacím metodám. Texty jsou bohatě dokumentovány názornými schématy, grafy, tabulkami a obrázky.


...e Spánková medicína v kazuistikách od Příhodová Iva,Simona Dostálová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Spánková medicína v kazuistikách - Kolektiv Autorů ... ... . 33 prodejen po celé ČR Spánková medicína v kazuistiká... Jednotky; Spánková medicína v kazuistikách / Hlavní autor: Příhodová, Iva, 1963-Další autoři: Dostálová, Simona: Jazyk: ... Praktická urologie v kazuistikách / Hlavní autor: Matoušková, Michaela, 1963- Vydáno: (2013) Dědičné ... Kupte knihu Spánková medicína v kazuistikách (Iva Příhodová, Simona Dostálová) s 19 % slevou za 296 Kč v ověřeném obchodě. P ... Spánková medicína v kazuistikách Mladá fronta a. s. ... ... Kupte knihu Spánková medicína v kazuistikách (Iva Příhodová, Simona Dostálová) s 19 % slevou za 296 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kompletné špecifikácie. Spánková medicína v kazuistikách obsahuje praktick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY