Death Note 1 - Zápisník smrti

Death Note 1 - Zápisník smrti - Cugumi Ohba, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cugumi Ohba,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Death Note 1 - Zápisník smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Death Note 1 - Zápisník smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cugumi Ohba,. Číst Death Note 1 - Zápisník smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře. Používání zápisníku se řídí celou řadou přesně stanovených pravidel a zabíjet s jeho pomocí může pouze jeho právoplatný majitel. Nikde se však nepíše, že by se majitelem zápisníku nemohl stát člověk...A tak se jednoho dne jeden z těchto zápisníků dostane do rukou chlapce jménem Light Jagami, mimořádně inteligentního a nadaného mladíka, který se pod vlivem svého otce, policejního náčelníka, připravuje na dráhu kriminalisty. Nalezený zápisník mu poskytne velmi lákavou zkratku k samozvané spravedlnosti.


...eath Note online - Light Yagami najde černý sešit s názvem zápisník smrti, který používá jako smrtící nástroj ... Death Note - Zápisník smrti | Oficiální stránky Netflix ... . Death Note Zápisník smrti je japonská manga, kterou napsal Cugumi Ohba a nakreslil Takeši Obata. Jedná se o mystický thriller hitchcockovského ražení. Napětí, vraždy a souboj mozků. Na jedné straně geniální detektiv - na druhé nelítostný vrah. Příběh pojednává o studentovi jménem Light Yagami, který najde zápisník smrti. Totiž ve světě, kde se Death Note odehrává, neumírají lidé jen tak náhodou. To vše je vina takzvaných smrtono ... Manga s Torenem: DEATH NOTE - ZÁPISNÍK SMRTI - YouTube ... . Totiž ve světě, kde se Death Note odehrává, neumírají lidé jen tak náhodou. To vše je vina takzvaných smrtonošů a jejich zápisníků, do kterých stačí napsat něčí jméno, dotyčného si přitom představit a zemře. Ok, hned ze začátku bych chtěl říct ž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY