Marco Polo 2 - Za velkou zdí

Marco Polo 2 - Za velkou zdí - Muriel Romana | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Muriel Romana
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Marco Polo 2 - Za velkou zdí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marco Polo 2 - Za velkou zdí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Muriel Romana. Číst Marco Polo 2 - Za velkou zdí Online je nyní tak snadné!

POPIS


V druhém díle napínavé románové trilogie se Marco Polo vydává do Číny, aby se stal vyslancem na dvoře Kublajchána. Čínský vládce si ho záhy oblíbí. Jako jeho host a diplomat cestuje po všech provinciích, s úžasném poznává zvyky středověké Číny, je zasvěcován do tajemství medicíny, filosofie a rafinované erotiky. Získává diplomatické zkušenosti, stýská si po domově a potkává nové lásky. Autorka využila historických znalostí i vlastní fantazie a vytvořila poutavý příběh plný exotiky a dobrodružství.


...lo 2 - Za velkou zdí Autor: Romana, Muriel Nakladatel: Slovart EAN: 9788075292094 ISBN: 978-80-7529-209-4 Originál: Marco Polo - Au-dela de la grande muraille Překlad: Hlavička, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2016 (2 ... Kniha: Marco Polo II (Muriel Romana) | Martinus ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Marco Polo II - Za velkou zdí: Za velkou zdí - Romana Muriel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Marco Polo II - Za velkou zdí: Za velkou zdí - Romana Muriel. 0 hodnocení Marco Polo 2 - Za velkou zdí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ve druhém díle napínavé románové trilogie se Marco Polo vydává do Čín ... Marco Polo II: Za velkou zdí - Muriel Romana | Kniha na ... ... . 0 hodnocení Marco Polo 2 - Za velkou zdí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ve druhém díle napínavé románové trilogie se Marco Polo vydává do Čín...SOUVISEJÍCÍ KNIHY