Hrnec zlaťáků na konci duhy

Hrnec zlaťáků na konci duhy - Oldřich Sobotka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Sobotka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrnec zlaťáků na konci duhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrnec zlaťáků na konci duhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Sobotka. Číst Hrnec zlaťáků na konci duhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Má spoustu peněz, luxusní dům, drahá auta, společenské postavení a krásnou mladou manželku. Má všechno! Jenže... jednoho rána má taky vyčištěné všechny bankovní účty. Určitě práce elitního hackera. Sakra, kdo a proč na něj může mít spadeno? A to má teď žít jako socka? Kdepak! Najme si soukromé očko. Soukromé očko se pustí do práce a... zjistí něco, co asi nikdo vědět neměl. Román Oldřicha Sobotky s detektivní zápletkou je barvitou sondou do české reality, kde se protíná politika se zájmy vlivných manažerů i prachsprostých tunelářů. Jde tu – jak jinak – o velké peníze. A někdy je těžké rozeznat poctivého člověka od zločince.


...e Oldřich Sobotka: Hrnec zlaťáků na konci duhy? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 41 Kč ... Hrnec zlaťáků na konci duhy | To si VEMZU. To musím mít! ... . Cena od 228 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Hrnec zlaťáků na konci duhy - Sobotka Oldřich. Hrnec zlaťáků na konci duhy - Sobotka Oldřich Má spoustu peněz, luxusní dům, drahá auta, společenské postavení a krásnou mladou manželku. Má všechno! Jenže... jednoho rána má taky vyčištěné všechny ba... Na červené barvě du ... Hrnec zlaťáků na konci duhy --- PITAVAL - databáze ... ... . Má všechno! Jenže... jednoho rána má taky vyčištěné všechny ba... Na červené barvě duhy jste teď, prostě na jednom konci - nebo na začátku? Na oranžové najdete něco málo o minulých táborech s námi. Na žluté jsou aktuální a důležité informaci o táboře pro malé, na zelené o táboře pro velké. A na modrozel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY