Pediatrická propedeutika

Pediatrická propedeutika - Květa Bláhová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Květa Bláhová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pediatrická propedeutika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pediatrická propedeutika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Květa Bláhová,. Číst Pediatrická propedeutika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí, přepracované a rozšířené vydání původní učebnice pediatrické propedeutiky, kterou připravil kolektiv zkušených odborníků z 2. a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, zaplňuje existující mezeru v pregraduálním a postgraduálním vzdělávání. Text sleduje všechna důležitá období růstu a vývoje dítěte. Pojednává o výživě jednotlivých věkových kategorií a v úvodu do neonatologie shrnuje zásadní poznatky o vyšetření novorozence. Důraz klade mimo jiné na prevenci zdravotního postižení u dětí, a to jak na novorozenecký screening, preventivní prohlídky, imunizaci, tak na ochranu před sociálně patologickými jevy, jako jsou návykové látky, šikana či zneužívání dětí. Kniha by neměla chybět v knihovně žádného studenta medicíny, ale ani lékaře pediatra, neboť seznamuje s aktuálními poznatky v daném oboru.


...cká propedeutika . László Kovács; László Kovács ... Kniha: Pediatrická propedeutika | Knihy.ABZ.cz ... . 4,3 . Sledovať autora . História Medicína . Všetky knihy autora . ARETE s.r.o., 2014. Vydavateľstvo ARETE s.r.o., 2014. Cieľom výučby pediatrickej propedeutiky je, aby študenti pochopili význam a postavenie tohto odboru v rámci súčasnej klinickej medicíny, aby ... Get this from a library! Pediatrická propedeutika : Základy dětského lékařství : Celost. vysokošk. učebnice. [Josef Houštěk; Kamil Kubát] ... Kniha: Pediatrická propedeutika (László Kovács) | Martinus ... . vysokošk. učebnice. [Josef Houštěk; Kamil Kubát] -- Souhrn základních poznatků o jednotlivých orgánech, výživě a vyšetření. Práce je určena studentům i promovaným praktikům a je rozšířena v tomto vydání statěmi o pubertě, ... Všetky informácie o produkte Kniha Pediatrická propedeutika, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Pediatrická propedeutika. Pedi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY