Pozvání k ohni

Pozvání k ohni - Adrienne Celtová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adrienne Celtová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozvání k ohni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozvání k ohni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrienne Celtová. Číst Pozvání k ohni Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podmanivý příběh o nebezpečném milostném trojúhelníku, inspirovaný nechvalně známým manželstvím Vladimira Nabokova, v sobě ukrývá fascinující psychologický thriller.Dvacátá léta dvacátého století. Mladá dívka Zoja Andropovová uprchla ze Sovětského svazu a nyní se nachází v dívčí internátní škole v New Jersey. Ztratila rodinu, domov i smysl života a musí čelit zlobě, kterou její vrstevníci cítí vůči studentům se stipendiem. A také paranoie — její nová země se totiž obává ruských špionů.Příjezd ruského spisovatele Lva Orlova, jehož knihy Zoju dávno fascinují, nakonec není takovým štěstím, jak si myslela. Jejich vztah uvrhne do nebezpečí Zoju, Lva i jeho vypočítavou ženu Veru.Román Pozvání k ohni zkoumá, jak se identita jedince formuje sérií okamžitých rozhodnutí, včetně toho, jak přežít, koho milovat a zda za štěstí zaplatit tak vysokou cenu.


...ozvání k ohni zkoumá, jak se identita jedince formuje sérií okamžitých rozhodnutí, včetně toho, jak přežít, koho milovat a zda za štěstí zaplatit tak vysokou cenu ... Kniha Pozvání k ohni - Adrienne Celtová | knizniklub.cz ... . Products specifications. Druh sortimentu Kniha : Autor ... Mladá americká spisovatelka ze Seattlu se slabostí pro komiksy sepsala uvěřitelný a hlavně poutavý román o aféře sovětské emigrantky a slavného spisovatele z 20. let minulého století. Inspirovala se dílem i kontroverzním manželstvím Vladimira Nabokova. Pozvání k ohni autorky Adrienne Celtové vydalo nakladatelství Host. Román ... Adrienne Celtová: Pozvání k ohni — ukázka by Host ... ... . let minulého století. Inspirovala se dílem i kontroverzním manželstvím Vladimira Nabokova. Pozvání k ohni autorky Adrienne Celtové vydalo nakladatelství Host. Román Pozvání k ohni zkoumá, jak se identita jedince formuje sérií okamžitých rozhodnutí, včetně toho, jak přežít, koho milovat a zda za štěstí zaplatit tak vysokou cenu. Parametry a specifikace Porovnat. Autor Adrienne Celt Hotovo!...SOUVISEJÍCÍ KNIHY