Umění ptát se: v koučování,poradenství a systemické terapii

Umění ptát se: v koučování,poradenství a systemické terapii - Carmen Kindel-Beilfuss | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carmen Kindel-Beilfuss
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění ptát se: v koučování,poradenství a systemické terapii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění ptát se: v koučování,poradenství a systemické terapii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carmen Kindel-Beilfuss. Číst Umění ptát se: v koučování,poradenství a systemické terapii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ten, kdo se dobře ptá, vnáší do rozhovoru pohyb. Dobře položené otázky probouzejí v dotazované osobě zvědavost, udržují její pozornost a mohou jí otevřít nové možnosti a zdroje. Otázky jsou tedy nejen prostředkem k získání informací, ale i cestou k rozšíření klientova pohledu na obtížnou oblast jeho života, k nastartování vhodných procesů změny. Autorka se ve své knize snaží přijít na to, jak dobrou otázku formulovat a jak ji využít pro vedení dobrého rozhovoru v různých fázích. Zabývá se technikami dotazování v individuální, párové i rodinné terapii, se zvláštním zaměřením na tzv. biografické interview. Kniha je určena pro psychoterapeuty (zejména v systemické terapii), poradenské psychology, kouče, studenty psychologie, lidi se zájmem o sebezměnu a bude inspirativní i pro lidi, kteří vedou rozhovory v jakémkoli kontextu. Carmen Kindl-Beinfluss je psychoterapeutka a výcviková terapeutka a supervizorka, přes 20 let působící v oboru v německém Magdeburgu.


...knize nabízí přímo stovky otázek vhodných pro různá témata a kontexty v koučování, poradenství či systemické terapii a náměty na to, jak tyto otázky dále využít při ... Umění ptát se v koučování, poradenství a systemické ... ... ... Zabývá se technikami dotazování v individuální, párové i rodinné terapii, se zvláštním zaměřením na tzv. biografické interview. Kniha je určena pro psychoterapeuty (zejména v systemické terapii), poradenské psychology, kouče, studenty psychologie, lidi se zájmem o sebezměnu a bude inspirativní i pro lidi, kteří vedou ... Zabývá se technikami dotazování v individuální, párové i rodinné terapii, se zvláštním zaměřením na tzv. biografické interview. Ve své knize nabízí přímo stovky o ... Umění ptát se: v koučování,poradenství a systemické terapii ... ... Zabývá se technikami dotazování v individuální, párové i rodinné terapii, se zvláštním zaměřením na tzv. biografické interview. Ve své knize nabízí přímo stovky otázek vhodných pro různá témata a kontexty v koučování, poradenství či systemické terapii a náměty na to, jak tyto otázky dále využít při ... Kniha je určen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY