Draculova žena

Draculova žena - Michaela Ella Hajduková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Ella Hajduková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Draculova žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Draculova žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Ella Hajduková. Číst Draculova žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracula upír, krutovládce, psychopat či sadista? Nebo jen velmi složitý muž, žijící v kruté době? Karolína je psycholožka, která jezdí každý rok na nějakou zajímavou a neobvyklou dovolenou s partou svých přátel. Když ale její přítelkyně Saša přijde s nápadem, že by mohli jet do Rumunska, pocítí Karolína okamžitě odpor. Nakonec se nechá přesvědčit, a tak se celá parta, vyzbrojená i kůly, růženci a česnekem, vydá na hrad proslulého hraběte Draculy. Všichni se dobře baví, jen Karolína pociťuje zvláštní úzkost. A pak jednoho večera narazí v lese poblíž hradu Poenari na smečku vlků a v panice se před nimi ukryje v opuštěném hradu. Nebo snad není tak opuštěný? Svým příchodem spustí Karolína něco, co už se nedá zastavit, a pozná osud uherské šlechtičny Ilony Szilágyiové, kterou provdali za krutého vládce Valašska. Karolína tak dostane odpovědi, které nechtěla znát, na otázky, jež nekladla. Takže kdo byl Dracula? Nebo snad ještě stále je?


...Draculova žena (Michaela Ella Hajduková) ... Kniha Draculova žena - Michaela Ella Hajduková | knizniklub.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Román Draculova žena v sobě ukrývá historický a romantický příběh, který mě opravdu velmi mile překvapil. Pokud máte rádi romány spisovatelky Barbary Erskinové, tak tady budete velmi spokojeni. Vydejte se po stopách reálné historické postavy Vlada III. zvaného Dracula.. Název: Draculova žena Autor: Michaela ... Draculova žena - Michaela Ella Hajduková | Knihy Dobrovský ... .. Název: Draculova žena Autor: Michaela Ella Hajduková Kniha Draculova žena Přidat komentář. Smiley96. 10. května. Čte se celkem dobře, jen bych vynechala tu část z přítomnosti, to mi nějak nesedlo. ... Kupte knihu Draculova žena (M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY