Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms - Robert Bryndza | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Bryndza
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kanibal z Nine Elms.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kanibal z Nine Elms ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Bryndza. Číst Kanibal z Nine Elms Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila.Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.


... informace o produktu Kniha Kanibal z Nine Elms - Robert Bryndza, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kanibal z Nine Elms - Robert Bryndza ... RECENZE: Kanibal z Nine Elms | Knihy Dobrovský ... . Koupit Koupit eknihu. Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela. 5 z 5 hvězdiček Nicola Doležalová 10. března 2020. Knížka Kanibal z Nine Elms, mě hodně překvapila. Našla jsem hodně podobností s knížkami o Erice Fo ... Kanibal z Nine Elms | Robert Bryndza ... . 5 z 5 hvězdiček Nicola Doležalová 10. března 2020. Knížka Kanibal z Nine Elms, mě hodně překvapila. Našla jsem hodně podobností s knížkami o Erice Fosterové, kdy jsem si říkala, že by to chtělo trochu více nápaditosti a neopakovat co už jsme četli. Kanibal z Nine Elms není jen skvělý thriller, který podtrhuje autorův um, ale také je důkazem, že se autor stává lepším. Jeho smysl pro detaily se znásobil, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY