Slast

Slast - Marta Dzido | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Dzido
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slast.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slast ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Dzido. Číst Slast Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ona a on, oba velmi mladí. Varšava. Léto. Rok tisíc devět set devadesát něco. Vzduch je hustý jako pudink a slova „láska“ a „touha“ splývají v jedno. Nejde o sex a prchavé potěšení, ale o nejistotu a očekávání. On po ní horečně touží, ona ho ráda škádlí… Slast je milostná píseň o vášni a přitažlivosti tak silné, že překračuje hranice času i prostoru a vytváří své vlastní verze reality. Marta Dzido nepatetickým jazykem evokuje tělesnost i fyzický prožitek lásky způsobem, který nemá v českém kontextu obdoby.


...signer clothing and shoes at Neiman Marcus Last Call ... Slash (musician) - Wikipedia ... . Choose from a large selection of designer apparel, accessories, and beauty products. Slast není jen farec, Slast není jen koktejl, nebo art. Slast je tohle všechno dohromady. Farce na míru každému a párované drinky k tomu, „bottle" service pro větší skupiny, art jako doplněk k vychytaným parties s DJ, exotické a originální jídlo jako třešinka na gurmánském dortu. Rezultati utakmica Poštovani kolege suigrači, Ne ... Slashdot ... . Rezultati utakmica Poštovani kolege suigrači, Ne obazirite se na rokove i termine utakmica. U ovom trenutku su najmanje bitni. Kako bismo i mi kao zajednica sudjelovali u sprječavanju Kind regards from Slast team, Zuzana. Read more. Jadzia W wrote a review Dec 2018. Wroclaw...SOUVISEJÍCÍ KNIHY