Vor v zákoně

Vor v zákoně - Vítězslav Jareš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vítězslav Jareš
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vor v zákoně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vor v zákoně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vítězslav Jareš. Číst Vor v zákoně Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Praze se schyluje k válce mezi znepřátelenými skupinami ruskojazyčné mafie. Důstojník kapitán Karel Krol z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu přitom přijde o kolegu a dlouholetého kamaráda. Aby dosáhl odplaty, musí vzít spravedlnost do vlastních rukou a uchýlit se k nelegálním metodám. Nezbývá moc času, jelikož soudce propustil viníka, šéfa ruské mafie – „vora v zákoně“ – a ten se chystá utéct za hranice. Vír nelítostného vyřizování účtů mezi gangy může všechny ohrozit.


...koně je označení pro šéfa ruské mafie ... Vor V ZakoNe - YouTube ... ... Vor v zakoně, vládce podsvětí CZ dabing Dokumentární ... ... koně je označení pro šéfa ruské mafie. Bývá to velmi bohatý člověk, který má obrovský majetek, cestuje po celém světě na jednání špiček organizovaného zločinu. Vorů v zakoně je větší množství. Category People & Blogs; Song L.Boell...SOUVISEJÍCÍ KNIHY