Pirátský princip

Pirátský princip - Manfred Schmidt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Manfred Schmidt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pirátský princip.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pirátský princip ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Manfred Schmidt. Číst Pirátský princip Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děláte vždy přesně to, co se od vás očekává? Pak jste určitě považováni za milé a spolehlivé, ale často jste jen „větrem v plachtách“ těch ostatních. To se pirátovi stát nemůže. Tato úspěšná příručka zábavným způsobem vysvětluje, jak lze přenést přístup historických pirátů do našeho současného pracovního světa. Piráti jen s malým úsilím dosahují velkých obchodních i soukromých výhod. Staňte se jedním z nich!


...ský princip Autor: Schmidt, Manfred Nakladatel: Pavel Dobrovský - Beta EAN: 9788075930750 ISBN: 978-80-759-3075- Překlad: Kotišová, Miluš Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 12,9 × 20 cm Rok vydání: 2019 Piráti vydali v reakci na kauzu na Ministerstvu práce a sociálních věcí manuál, který nazvali velmi pěkně - Vyhodnocení důvěryhodnosti právnických a fyzických osob ... Pirátský princip — Academia ... . Policie před necelými dvěma týdny zasahovala v sídle MPSV a vznesla obvinění proti dvěma zaměstnancům. Jeden z nich byl blízký spolupracovník ministryně Jany Maláčové. Pirátský princip je neuvěřitelně čtivě zpracovaný. Čtení jsem si užívala, bavilo mě a nebylo to pro mě nějaké opakování motivačních myšlenek, jak to mnohdy v této literatuře ... Bouchněte už konečně do stolu, jinak připravujete živnou ... ... . Policie před necelými dvěma týdny zasahovala v sídle MPSV a vznesla obvinění proti dvěma zaměstnancům. Jeden z nich byl blízký spolupracovník ministryně Jany Maláčové. Pirátský princip je neuvěřitelně čtivě zpracovaný. Čtení jsem si užívala, bavilo mě a nebylo to pro mě nějaké opakování motivačních myšlenek, jak to mnohdy v této literatuře ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY