Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady

Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady - Michael Walzer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Walzer
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Walzer. Číst Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady Online je nyní tak snadné!

POPIS


niha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. Zkoumá morální otázky, jež vyvstávají před válkami, které vedeme, během nich a po nich. Úvahy a argumentaci doplňují historické ilustrace – od útoku Athéňanů na Mélos přes masakr v My Lai až po Afghánistán a ještě dál. Walzer těží z historických líčení, svědectví účastníků, z historických rozhodnutí a vyprávění obětí, aby vysvětlil, kdy je válka oprávněná a kdy ty, kteří válku vedou, omezují etické limity.


...niha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války ... Očista československého pohraničí od 314 Kč - Heureka.cz ... . Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. ... Morální argumentace s historickými příklady. ... Spravedlivé a nespravedlivé války Morální argumentace s historickými příklady. Přidat recenzi Spravedlivé a nespravedlivé války - Morální argumentace s historickými příklady. ... Kniha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé ... Spravedlivé a nespravedlivé války - Morální argumentace s ... ... . ... Kniha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. Zkoumá morální otázky, jež vyvstávají před válkami, které ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY