Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech

Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech - Jean-Hervé Nicolas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Hervé Nicolas
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Hervé Nicolas. Číst Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910–2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na teologické fakultě ve Fribourgu. Díky znalosti současných teologů a dokonalému ovládnutí teologické metody Tomáše Akvinského předkládá Nicolas výklad, který se vyznačuje jak pevností, tak ortodoxií, a přitom je obohacen o výsledky plodného období teologického zkoumání po Druhém vatikánském koncilu.


... dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P ... Nakladatelství Krystal OP | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, ... Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech. Jean-Hervé Nicolas Syntéza dogmatické teologie III - O církvi a svátostech Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobéh ... Syntéza dogmatické teologie III Církev a svátosti - Krystal OP ... . Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na teologické faku... Podtitul: O církvi a svátostech Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na ... Syntéza dogmatické teologie III Církev a svátosti. Jean-Hervé Nicol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY