Módní studio

Módní studio - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Módní studio.pdf


Chcete si knihu přečíst?Módní studio ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Módní studio Online je nyní tak snadné!

POPIS


Módní studio je souprava pro každou dívku a slečnu, co ráda sní o módě a ještě raději svoje nápady rovnou realizuje. Do módního salonu, který vznikne rozložením boxu, se dají postavit krejčovské panny a štendry, a pak se může začít s vytvářením originálních papírových outfi - tů. V soupravě je k tomu vše potřebné – příručka módní návrhářky s podrobnými návody, papírové střihy, barevné i vzorované papírové „látky“ a samolepky na drobné doplňky. Podle příručky se dá navrhnout 10 základních modelů (včetně kabelek a botiček), ale když se zapojí představivost a dobře zkombinují prvky, může jich vzniknout mnohem víc. Na každou příležitost – slavnostní róby, pracovní kostýmky, letní šatičky atd., atd.


...and full-featured Online Shopping Cart Software with the complete set of powerful ecommerce options to create your own online store with minimum efforts involved ... Donatea Fashion - Modni studio Donatea, Beograd; Srbija ... . Modni Studio Gajić ne može odgovarati za štetu nastalu korišćenjem neispravnih podataka prikupljenih od ostalih pravnih lica, tj. prodavaca. Linkovi na druge sajtove. Linkovi na sajtu msgajic.rs koji vode na sajtove drugih prodavaca služe samo da bi Vama olakšali kupovinu. Modni Studio Gajić ne kontroliše ove sajtove i nije odgovoran ... Modni studio Fashion. 23,894 likes · 24 talking abo ... Modni studio POSH - Belgrade, Serbia | Фејсбук ... . Modni Studio Gajić ne kontroliše ove sajtove i nije odgovoran ... Modni studio Fashion. 23,894 likes · 24 talking abo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY