O duši a dívce: Pohádky z hor

O duši a dívce: Pohádky z hor - Martin Vopěnka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Vopěnka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O duši a dívce: Pohádky z hor.pdf


Chcete si knihu přečíst?O duši a dívce: Pohádky z hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Číst O duši a dívce: Pohádky z hor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Větrné hory v sobě skrývají mnohá bohatství. Jsou tajemné, někdy nebezpečné, plné vzácných rostlin i živočichů, mění se s každým ročním obdobím. Něco v nich ale zůstává stejné – jejich majestátnost a moudrost tisíců a milionů let existence. Z této moudrosti čerpají i originální pohádky Martina Vopěnky. Zvířata zde mluví lidskou řečí a vyprávějí o svých zážitcích a setkáních s člověkem, někdy zase autor na základě zvířecích příběhů nabízí četná podobenství o životě lidském. Příběhy se čtou v několika rovinách, kde si každý může najít to své: jako lyrické popisy prostředí, jako pohádky, filozofické povídky, i jako bajky, které nenásilnou formou nabízejí i trochu poučení.


...a dívce: Pohádky z hor. Martin Vopěnka ... O duši a dívce: Mrazivé pohádky z Větrných hor v zrcadle ... ... ... O duši a dívce Autor: Vopěnka, Martin Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020442192 ISBN: 978-80-204-4219-2 Ilustrace: Dekune, Iku Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 21,5 × 17,5 cm Rok vydání: ... Kniha O duši a dívce - Pohádky z hor Přidat komentář. Kačkaknihomol. 1 08.09.2019. Takové trošku alternativní pohádky, které jsou v nějakých případech spíše pro dospělé než pro děti. ... O duši a dívce Pohádky z hor. Př ... O duši a dívce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... O duši a dívce Pohádky z hor. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY