Ohlédnutí za totalitou

Ohlédnutí za totalitou - Zora Dvořáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zora Dvořáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ohlédnutí za totalitou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ohlédnutí za totalitou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zora Dvořáková. Číst Ohlédnutí za totalitou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje 18 příběhů z dob totality a následného posttotalitního období. Komunistický totalitní trežim trval od února 1948 do listopadu 1989 a znamenal přes 260 lidí popravených z politických důvodů, 260 tisíc uvězněných, několik set tisíc exulantů a množství lidí postižených ztrátou zaměstnání, možnosti studovat a morální devastaci národa.S následky tohoto krutého režimu se potýkáme dodnes. Jsou to příběhy, které byly většinou prožity, takže lze tuto knihu označit za memoáry, za soubor příběhů, které vytvořil sám život. Příběhy v této knize vykreslují nejen křivdy, trpkosti, nesnáze a absurdity života za totality, ale také hledají odpověď na otázku, jak jsme se v posttotalitním období dokázali vyrovnat s krutou totalitní minulostí.


... informácie o produkte Kniha Ohlédnutí za totalitou - Zora Dvořáková, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ohlédnutí za totalitou - Zora Dvořáková ... Zora Dvořáková | Databáze knih ... . Ohlédnutí za totalitou 230,-206,-Skladem > 10 ks. Koupit. Ohlédnutí za totalitou Kniha obsahuje 18 příběhů z dob totality a následného posttotalitního období. Komunistický totalitní trežim trval od února 1948 do listopadu 1989 a znamenal přes 260 lidí popravených z politických důvodů, 260 tisíc uvězněných, několik set ... Zora Dvořáková vydala novou knihu Ohlédnutí za totalitou. Historička a spisovatelka Zora Dvořáková představí dne 26. února 2020 v 17 hodin v Literární kavárně Academ ... Ohlédnutí za totalitou - Zora Dvořáková | Databáze knih ... ... Zora Dvořáková vydala novou knihu Ohlédnutí za totalitou. Historička a spisovatelka Zora Dvořáková představí dne 26. února 2020 v 17 hodin v Literární kavárně Academia na Václavském náměstí v Praze svou novou knihu Ohlédnutí za totalitou. Ohl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY