Slova z pekla

Slova z pekla - Alexandra Kohoutová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Kohoutová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slova z pekla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slova z pekla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Kohoutová. Číst Slova z pekla Online je nyní tak snadné!





POPIS


Možná už je znáte z Instagramu. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slovní hříčky, floskule a neologismy jsou doplněné o vtipné úlovky z fotobank a originální memes. Nechybí ani odborná lingvistická předmluva a doplňující komentáře k různým jazykovým jevům. Jedná se opravdu o díla ďáblova, nebo jsou pekelná slova dokladem přirozeného vývoje jazyka? Pojďte si udělat vlastní názor.


...ollowers, 275 Following, 229 Posts - See Instagram photos and videos from Slova z pekla 🔥 (@slova_z_pekla) Slova z pekla ... Identic & Music-Slova z pekla - YouTube ... . 2,035 likes · 6 talking about this. Výběr toho nejbizarnějšího, co lidi vypouští z úst. Slova milovaná i nenáviděná, ironicky i doopravdy! Možná už je znáte z Instagramu. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z ko ... Slova z pekla - Home | Facebook ... . Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů.Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slovní hříčky, floskule a neologismy jsou ... Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušc...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY