Bez dneška by zítra nebylo včera: Filozofické intelektuální hry

Bez dneška by zítra nebylo včera: Filozofické intelektuální hry - Yves Bossart | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Yves Bossart
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez dneška by zítra nebylo včera: Filozofické intelektuální hry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez dneška by zítra nebylo včera: Filozofické intelektuální hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yves Bossart. Číst Bez dneška by zítra nebylo včera: Filozofické intelektuální hry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Filozofické intelektuální hry nám pomáhají při hledání odpovědí na základní otázky života, dávají nám prostor k přemýšlení o sobě. Velcí filozofové – od Sokrata k Sartrovi – tyto duchovní experimenty rozvíjeli, aby se přiblížili k tématům, jako jsou morálka, vědomí, štěstí nebo spravedlnost. Autor shromáždil ty nejdůležitější filozofické hry, srozumitelně je vysvětluje, komentuje a zároveň nás vybízí k hledání vlastních odpovědí.


... Bez dneška by zítra nebylo včera - Filozofické intelektuální hry ... Výraz emocí u člověka a u zvířat PORTÁL, s.r.o. ... . Originální název: Ohne heute gäbe es morgen kein gestern. Autor: Yves Bossart. Překladatel: Milan Soška. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-249-3159-3. EAN: 9788024931593. Objednací kód: VK037476 Všechny informace o produktu Kniha Bez dneška by zítra nebylo včera - Yves Bossart, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bez dneška by zítra nebylo včera - Yves Bossart. Filozofické intelektuální hry nám pomáhají při hledání odpov ... Bez dneška by zítra nebylo včera - Yves Bossart od 39 Kč ... ... . Filozofické intelektuální hry nám pomáhají při hledání odpovědí na základní otázky života, dávají nám prostor k přemýšlení o sobě. Velcí filozofové - od Sokrata k Sartrovi - tyto duchovní experimenty rozvíjel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY