Děvče na ocet

Děvče na ocet - Anne Tylerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anne Tylerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Děvče na ocet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Děvče na ocet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne Tylerová. Číst Děvče na ocet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na motivy hry ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY Williama Shakespeara. Odkvétající Kate Battistová umí být netaktní i vzpurná, pod tvrdou slupkou však skrývá dobré jádro, jež se nezapře při práci ve školce nebo v zahradě. Když ji sebestředný otec-mikrobiolog umluví, aby vstoupila do fingovaného sňatku s kolegou a zajistila mu zelenou kartu, schyluje se ke srážce vesmírů, neboť Rus Pjotr Ščerbakov je silná osobnost a „stará škola“. Držitelka Pulitzerovy ceny Anne Tylerová má na paměti, že ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY (1594) je komedie na hraně frašky, a tak jako vždy ryje do fasády zdánlivě funkční rodiny. A protože dnešní Baltimore není Shakespearova Padova, vyzní její svižně ironická etuda zaměřená na náležité chování ženy k nápadníkovi překvapivěji než provokativní výklady téže látky z let šedesátých.


... na ocet 2016; Amatérská svatba 2005; všech 8 knih autora ... Kniha: Děvče na ocet (Anne Tyler) | Martinus ... ... Děvče na ocet - Anne Tylerová | KOSMAS.cz - vaše ... ... na ocet 2016; Amatérská svatba 2005; všech 8 knih autora. Podobné knihy. Kus temnoty 2017; Kniha Děvče na ocet je v. Přečtených: 64x: Čtenářské výzvě ... Děvče na ocet book. Read 5,100 reviews from the world's largest community...SOUVISEJÍCÍ KNIHY