Jak blafovat o vysoké škole

Jak blafovat o vysoké škole - Emma Smith, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emma Smith,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak blafovat o vysoké škole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak blafovat o vysoké škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Smith,. Číst Jak blafovat o vysoké škole Online je nyní tak snadné!





POPIS


Chystáte se do společnosti, kterou tvoří samí intelektuálové s nejméně jednou, ale spíše více vystudovanými vysokými školami? Nevyznáte se ve zkratkách nejrůznějších akademických titulů? Svět vysokoškoláků je specifické prostředí, které má své zákony a zákonitosti. Stačí několik chvil s touto knihou a bude vám jasné, do jaké země a na kterou univerzitu odejít studovat, který titul má největší hodnotu, o čem se bavit na bujarých večírcích na koleji i to, jak to zařídit, abyste na škole vydrželi co nejdéle a prodloužili si tak sladký studentský život. Nemusíte si kupovat akademický titul, mnohem důležitější je vlastnit tuto knihu.


...afovat o vysoké škole. Ainsley Rob,Emma Smith ... Jak blafovat o vysoké škole - Ainsley Rob, Smith Emma ... ... . 4.0 z 5 hvězdiček. 149 K ... Zboží ze stejné kategorie - Jak blafovat o vysoké škole. Čtyři vznešené pravdy. Čtyři vznešené pravdy - pravda o strasti, pravda o původu strasti, pravda o zániku strasti a ... Kód: 0039837 Autor: Jeho Svatost Dalajlama EAN: 9788076171442 Dostupnost: více jak 100ks. ks. Jak blafovat o vysoké škole - Rob Ainsley, Emma Smith Published on Oct 23, 2016 Chystáte se do společnosti, kterou tvoří samí intelektuálové s nejméně jednou, ale spíše více ... Jak blafovat o vysoké škole. Emma Smith, ... Naše nakladatelství - Jak blafovat o vysoké škole ... ... Jak blafovat o vysoké škole. Emma Smith, Rob Ainsley. ... jak to zařídit, abyste na škole vydrželi co nejdéle a prodloužili si tak sladký studentsk...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY