VHF - kompletní průvodce pro jachtaře

VHF - kompletní průvodce pro jachtaře - Kateřina Staňková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Staňková
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
VHF - kompletní průvodce pro jachtaře.pdf


Chcete si knihu přečíst?VHF - kompletní průvodce pro jachtaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Staňková. Číst VHF - kompletní průvodce pro jachtaře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další z naší řady praktických příruček pro jachtaře. Příručka, ve které najde jachtař vše, co potřebuje vědět o lodním radiu. Technický popis, ovládání, komunikační procedury od tísňových po běžné a spoustu dalších praktických potřebných informací. Autorka je zkušená česká jachtařka, má za sebou mnoho plaveb, účasti na velkých mezinárodních regatách. Nyní je instruktorkou jachtingu s licencí RYA (anglická Royal Yacht Association), na téma lodní VHF radiostanice vede i velmi úspěšné a žádané kurzy.


...mpletní průvodce pro jachtaře. Nepostradatelná kniha každého kapitána a jachtaře ... VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře - PRESS.SK ... . Kompletní učebnice komunikace na moři. Možné platby: dobírka, kartou, PayPal, v hotovostiDoprava: Česká pošta, Zásilkovna, Balíkovna, nebo osobní převzetí na Praze 10, 5 min od metra Strašnická VHF - kompletní průvodce pro jachtaře Autor: Staňková, Kateřina Nakladatel: IFP Publishing EAN: 9788087383780 ISBN: 978-80-873-83-78- Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Název: VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře. Autor: Kateřina Staňkov ... VHF kompletní průvodce pro jachtaře ... . vydání) Název: VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře. Autor: Kateřina Staňková. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-87383-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY