Červený stan

Červený stan - Anita Diamantová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anita Diamantová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený stan.pdf


Chcete si knihu přečíst?Červený stan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita Diamantová. Číst Červený stan Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve Starém zákonu, svatém textu plném osudových dramat, drsného humoru i mocných emocí, zarazí současného čtenáře nezvyklá stručnost nedopovězených příběhů slavných hrdinů. Zápletka je tu vlastně druhotná. Hlavní pozornost se věnuje morálním konfliktům primitivní kmenové tradice a lidským vášním, neboť divoký a vzpurný národ kočovníků teprve vychází na cestu. Uhrančivý román Anity Diamantové, odbornice na židovské rituály, nás uvádí do života rozsáhlé rodiny patriarchy Jákoba, která čítá dvě manželky a dvě konkubíny, dvanáct synů (zakladatelů izraelských kmenů) a jedinou dceru Dínu. Dína – milovaná dědička rázné matky Ley, přičinlivá učednice porodní báby a pozorná posluchačka hovorů, jež vedou místní ženy v červeném stanu vyhrazeném pro jejich porodní a „nečisté“ dny – líčí svou zkušenost s krutou morálkou vlastního kmene. Ta vede i k dívčině tragédii a útěku do Egypta poté, co se příbuzní krvavě pomstili za Díninu náklonnost k šekemskému princi. Syrové erotické drama o lásce, zradě a ženské touze nevymizet z dějin ožilo v podání americkožidovské autorky s takovou naléhavostí, že kniha obletěla svět a dočkala se i filmového zpracování.


... stan. 12K likes. Červený stan je zaštítěn projektem Alchymie ženy ... Červený stan - online pre ženy ... . Vzdělávácí kurzy, workshopy a retreaty pro ženy. Červený stan 7 Kristína Dubajová - Duration: 48:00. Martina Junga 1,805 views. 48:00. 2020 04 16 - P.Lupták_Proč musí dojít ke zřícení globální ekonomiky - Duration: 2:56:51. Hra o trůny, Červený stan… asi se s námi jako s civilizací opravdu něco významného děje, získávají-li tak duchaprosté a nepokrytě infantilní příběhy ve zpracování hodném ochotnického divadla z periferie tak vysoké hodnocení… Rozhodně nejsem cílovka. (12.6.2015) všechny komentáře uživatele / Aky. Hlavné Správy. Bla ... Červený stan 27 Jiří Ledvinka - YouTube ... . (12.6.2015) všechny komentáře uživatele / Aky. Hlavné Správy. Blaha sa nedostal do zoznam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY