Dáma Měsíčního svitu

Dáma Měsíčního svitu - Rainer M. Schröder | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rainer M. Schröder
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma Měsíčního svitu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dáma Měsíčního svitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rainer M. Schröder. Číst Dáma Měsíčního svitu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti. Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinné farmě ve Virginii se musí uskromnit, jak to jen jde. Píšou se dvacátá léta, doba prohibice, když v sobě Mallory objeví nebezpečný talent. Pro vynikající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního svitu“. Dostává se stále více do vleku třpytivého polosvěta a z mladé nebojácné paličky černého alkoholu se stane sebevědomou ženou, která sleduje zcela vlastní cíle – obklopená pochybnými ctiteli, ochránci zákona a bezskrupulózními gangstery nechvalně proslulých „bouřlivých dvacátých let“.


...kající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního svitu" ... Dáma Měsíčního svitu - Rainer M. Schröder - Market24.sk ... . Dostává se stále více do vleku třpytivého polosvěta a z mladé nebojácné paličky černého alkoholu se stane sebevědomou ženou, která sleduje zcela vl.. Dáma Měsíčního svitu 2019; Nebe, na němž nesvítily hvězdy 2017; Kronika rodu Medicejů - Strážci moci 2011; Jesika - Zkouška lásky 2013; Do posledního dechu 2010; Valerie, dědička plantáží 2008; všech 21 knih autora. Kniha Dáma Měsíčního svitu je v Dáma Měsíčního svitu. Přidat recenzi Autoři; Katego ... Dáma Měsíčního svitu - Knihkupectví Luxor ... . Kniha Dáma Měsíčního svitu je v Dáma Měsíčního svitu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY