Nebeská tělesa

Nebeská tělesa - Eleanor Cattonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eleanor Cattonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebeská tělesa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebeská tělesa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eleanor Cattonová. Číst Nebeská tělesa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1866, prospektor Walter Moody při hledání zlatých nalezišť zabloudí do odlehlé komunity na západním pobřeží Nového Zélandu a připlete se do místnosti, v níž sedí dvanáct mužů. Všechny je spojuje jediná touha: vyřešit řetězec záhadných vražd, které se v okolí poslední dobou udály. Děj pohánějí děsuplné události v obskurních kulisách: je zde opiové doupě, zdrogovaná děvka, přízračná loď duchů, mrtvý opilec, ztracený poklad a mladý muž, který se beze stopy propadl pod zem. Každá další kapitola odhaluje střípek vědomostí osvětlujících, co se vlastně v nepřehledném městečku Hokitica událo. Vyprávění v austenovském oblouku střídá perspektivy a v uchvacujícím závěru dojdou všechny záhady vysvětlení. Autorka novátorsky využívá zvěrokruhu a jeho jednotlivých znamení: každá postava odpovídá jednomu znamení, odrážejí se v ní vlastnosti danému znamení přisuzované a symbolika nebeských těles tvoří kostru vyprávění v každé kapitole věnované jednotlivým protagonistům. Výsledkem je propracovaný nebeský horoskop, v němž do sebe všechna tělesa bezchybně zapadají a směřují k řinčivému rozuzlení v hodině dvanácté.


...beská tělesa Přidat komentář. evickakyticka ... Nebeská tělesa | Knihy.ABZ.cz ... . 1 30.09.2019. Takové bichle jsou vždy výzvou. ... Nebeská tělesa jsou pastiš senzačního románu 19. století a zároveň neotřele vystavěné filozofující dílo. Celá recenze 13.10.2016 Johana Horálková Nebeská tělesa book. Read 7,813 reviews from the world's largest community for readers. Píše se rok 1866, prospektor Walter Moody při hledání zlatých nal... Nebeská mechanika je vědní obor ležící ... 1. Nebeská tělesa :: Astrologie Pentagramus ... ... Nebeská mechanika je vědní obor ležící na rozhraní mezi astronomií a teoretickou mechanikou, zabývající se popisem pohybu kosmických těles vesmírem a určováním jejich drah. Metody klasické nebeské mechaniky jsou založeny na využití Newtonova zákona všeobecné gravitace a jeho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY