Italština ihned k použití

Italština ihned k použití - Jarmila Janešová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Janešová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italština ihned k použití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italština ihned k použití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Janešová,. Číst Italština ihned k použití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází v úvodní části příručky. S publikací můžete pracovat buď zcela systematiky, nebo si zvolíte téma podle okamžité potřeby. Práci s knihou usnadňuje barevná grafická úprava, snadné vyhledávání umožňuje rejstřík, který příručku uzavírá. Součástí příručky jsou nahrávky nejdůležitějších výrazů, vět a dialogů. Nahrávky jsou k dispozici ke stažení pod touto anotací. Učebnice je určena studentům v kurzech a na školách, ale i samoukům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce ji doporučujeme zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po B2 (středně pokročilí).


... stránka > Jazykové slovníky, učebnice > Italština ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR Italština ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR J ... Ruština ihned k použití - do kapsy - LEDA spol. s r.o. ... . Janešová , L. Prokopová Hledáte Italština ihned k použití od Jarmila Janešová,Libuše Prokopová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Používateľské hodnotenie a recenzie na Kniha Italština ihned k použití - Jazykový aktivátor Jarmila Janešová, Libuše Prokopo. Odkazy na odborné recenzie. Kompletné informácie k výberu. Hledáte Italština ihned k použití - do kapsy od Jarmila Janešová,Libuše Pro ... Italština ihned k použití - Jarmila Janešová,Libuše ... ... . Odkazy na odborné recenzie. Kompletné informácie k výberu. Hledáte Italština ihned k použití - do kapsy od Jarmila Janešová,Libuše Prokopová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY