Poslední vlak do Istanbulu

Poslední vlak do Istanbulu - Ayşe Kulinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ayşe Kulinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední vlak do Istanbulu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední vlak do Istanbulu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ayşe Kulinová. Číst Poslední vlak do Istanbulu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mezinárodní bestseller jedné z nejoblíbenějších tureckých autorek Jako dcera jednoho z posledních osmanských pašů může Selva získat srdce kteréhokoli muže v Ankaře. Temperamentní mladá kráska má však oči jen pro Rafaela Alfandariho, pohledného syna váženého židovského dvorního lékaře. Navzdory svým rodinám se vezmou a odletí do Paříže vybudovat si nový život. Po nacistickém vpádu do Francie však oba zjistí, že na jejich manželství čekají mnohem horší nástrahy než zatracení vlastními rodinami. Selva jako muslimka, jíž nehrozí nebezpečí odvlečení do nacistického koncentráku, se odmítne svého židovského manžela vzdát. Mladý pár využije plánu tureckých diplomatů na záchranu tureckých Židů žijících ve Francii a se svým malým synkem se vydá na strastiplnou cestu vlakem do bezpečí. Společně musejí projít válkou rozervaným kontinentem, přecházet nepřátelské linie a riskovat všechno v zoufalé snaze získat svobodu.


...ý herecký výkon všech v českoněmeckém snímku roku 2006 ... Ayşe Kulinová: Poslední vlak do Istanbulu | Hospodářské ... ... . Poslední vlak do Istanbulu book. Read 1,670 reviews from the world's largest community for readers. Mezinárodní bestseller jedné z nejoblíbenějších turec... Poslední vlak do Istanbulu Autor: Kulinová, Ayşe Nakladatel: Host EAN: 9788074917813 ISBN: 978-80-7491-781-3 Překlad: Laně, Tomáš ... Za Poslední vlak do Istanbulu (2002) získala v roce 2008 cenu Evropské rady židovských obcí. Je to autorčina první kniha přeložená do češtiny, vyc ... Poslední vlak do Istanbulu - Jedu v knize ... . Je to autorčina první kniha přeložená do češtiny, vychází ve třiadvaceti jazycích ve více než třiceti zemích. Zařazeno v kategoriích ... poslední vlak do istanbulu. Ayşe Kulinová je zkušená spisovatelka. Vtáhne čtenáře do příběhu lásky a života turecké rod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY